Lijsttrekker Deventer Belang maandagochtend op bezoek bij Goedemorgen Salland

Leestijd: < 1 minuut

Bert Kleine Schaars is maandagochtend om 10:15 uur live te gast bij Ilse de Graaff in Goedemorgen Salland. Hij is lijsttrekker van Deventer Belang. Bert is hiermee de vijfde lijsttrekker die in Goedemorgen Salland wordt geïnterviewd.

Bert woont samen met zijn vrouw Jeanette en zijn kinderen in het buitengebied van Deventer. Voor hem staat Deventer Belang voor een partij waar mensen zich mee kunnen identificeren. Momenteel vervult hij met passie de rol van raadslid voor deze partij, daardoor spreekt hij met veel verschillende inwoners over diverse onderwerpen. Voor Bert is de leidraad hierin het hebben van een luisterend oor en eerlijk zijn.

In zijn leven buiten Deventer Belang is Bert druk bezig. Hij werkt al vijftien jaar voor een grote zorgorganisatie in Deventer, en doet daar nu de inkopen voor. Ook is Bert co-auteur van een boek en schreef hij zelf het boek “Libanon 1980 vakantieland?” en momenteel is hij ook bezig aan een derde boek. Begin jaren 80 van de vorige eeuw was Bert als UNIFIL militair in Libanon. De explosie in Beiroet in 2020 kwam ook hard bij hem binnen. Daarom heeft hij samen met andere Libanon-veteranen een stichting opgericht om materiaal en geld in te zamelen voor de lokale bevolking.

Luisteren kan via de website, of via FM. De frequentie voor Salland1 in gemeente Raalte is 105.1, in gemeente Olst-Wijhe is dit 105.7 en voor de geïnteresseerden uit gemeente Deventer is het 107.3.

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer