Bouw gestart van 20 duurzame woningen in Raalte

Leestijd: < 1 minuut

In Raalte is deze week de bouw gestart van Raelterhof, een klein groen hofje met 20 duurzame woningen. Er komen 15 koopwoningen en 5 huurwoningen, waaronder starterswoningen, eengezinswoningen en levensloopbestendige woningen met slaapkamer en badkamer op de begane grond.

Alle woningen zijn energieneutraal en er is veel aandacht voor groen en biodiversiteit. Zo komen er wadi’s, regenwaterkratten, bomen, bloemen en nestplaatsen voor vogels en vleermuizen. Ook de parkeerplaatsen worden uitgevoerd in grasbetontegels, zodat het groene karakter behouden blijft. Vijf van de levensloopbestendige woningen worden verhuurd door SallandWonen.

De woningen worden deels geproduceerd in de woningfabriek van Van Wijnen, waardoor de bouw sneller verloopt en minder afhankelijk is van het weer. De oplevering staat gepland voor het tweede kwartaal van 2026, net als de inrichting van het openbaar gebied.

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer