De reconstructiewerkzaamheden aan de Jan Schamhartstraat in Olst zijn in volle gang. De werkzaamheden lopen tot nu toe voorspoedig. De aannemer heeft laten weten het werk voor de kerst dit jaar op te leveren. Van de aannemer heeft de gemeente vernomen dat er ronduit veel begrip wordt getoond voor de werkzaamheden en de hinder die het werk soms met zich meebrengt, zeker voor directe aanwonenden.
Lasgaten voor glasvezel
In verband met het aanleggen van mantelbuizen voor de toekomstige glasvezel in onze gemeente is de planning van StuytVriezen met twee weken opgeschoven. Dit heeft tot gevolgd dat de nutsbedrijven na 1 december a.s. (als het herstraatwerkzaamheden zijn afgerond) nog enkele lasgaten moeten maken voor het aanleggen van glasvezel voor onder andere Zonnekamp.
Omleidingroute vrijdag busroute lijn 161
In verband met de werkzaamheden aan de Jan Schamhartstraat in Olst kan de bus van 21 oktober tot en met 23 december 2011 op vrijdag (tijdens de weekmarkt in Olst) niet haar oorspronkelijke route rijden. Er wordt daarom op vrijdag een andere route gereden door de Syntusbus, lijn 161. Dit geldt dus alleen voor de vrijdag. De overige dagen vervolgt de bus de oorspronkelijke route.
Komende uit de richting van Deventer slaat de bus na de halte Jan Hooglandstaat niet linksaf richting het treinstation maar slaat de bus rechtsaf de Kornet van Limburg Stirumstraat in. Aan het einde van deze straat slaat de bus linksaf richting de Rijksstraatweg en vervolgd daar de normale route. Vanaf de richting vanuit Zwolle wordt de route andersom gereden.
Op de hoogte blijven?
De werkzaamheden aan de Jan Schamhartstraat duren nog tot het einde van dit jaar. Aanwonenden worden door de aannemer op de hoogte gesteld van de werkzaamheden voor hun deur, zodat hiermee rekening kan worden gehouden en iedereen zo min mogelijk hinder ondervindt. De gemeente houdt u op de hoogte over de gang van zaken via de Huis aan Huis en via de website. U kunt u ook opgeven voor de digitale nieuwsbrief over dit onderwerp via de website. Zo blijft u automatisch op de hoogte van de laatste stand van zaken.
Inloopuur
Gedurende de werkzaamheden is er om de veertien dagen vanaf 14 september van 16:00 tot 17:00 uur een inloopspreekuur in de directiekeet van StuytVriezen. Deze staat bij de toegang naar het nieuwbouwplan Zonnekamp Oost. De opzichter en de projectcoördinator zijn dan aanwezig.
Vragen?
Heeft u vragen over de werkzaamheden, dan kunt u contact opnemen met de opzichter Gesinus de Vries via het telefoonnummer 06-46420127 of via gesinus@burohoogstraat.nl. Ook kunt u kijken op onze website:www.olst-wijhe.nl > wonen > wegen en groen > reconstructie Jan Schamhartstraat.