Uitslagen PV de Zwaluw Wijhe

Leestijd: < 1 minuut


Op zaterdag 21 juni stonden drie vluchten op het programma. De kortste vlucht was vanuit St. Quentin (345 km). De 155 duiven werden om 08:15 uur gelost. De snelste duif arriveerde om 12:33 uur op het hok van Jan Nijmeijer (80 km/uur). De uitslag is als volgt:
1 J. Nijmeijer, Wijhe
2-9-10 H. Kleine Schaars, Broekland
3 Jan & Ina Kleuver, Wijhe
4 Wim van Dijk, Olst
5 W. Hageman, Wijhe
6-7 G. en R. Schuiling, Wijhe
8 F. en H. Jacobs, Broekland

De vlucht vanuit Bourges werd om 07:00 gelost. De snelste duif van de 88 duiven legde de 646 km in 9 uur en 4 minuten af (71 km/uur) en is van Gerard en Remco Schuiling. De uitslag is als volgt:
1 G. en R. Schuiling, Wijhe
2-5 Henri Zwijnenberg, Den Nul
3-6 W. Hageman, Wijhe
4-8-10 J. Nijmeijer, Wijhe
7 Gebr. Duteweert, Broekland
9 F. en H. Jacobs, Broekland

De derde vlucht was vanuit Periqueux (897 km). De 65 duiven werden al op vrijdag om 13:00 uur gelost. Op zaterdag arriveerde om 11:29 uur de snelste duif van het concours op het hok van Piet van de Berg. De uitslag is als volgt:
1-6 P. vd Berg, Vorchten
2-4-5-7 J. Sanders, Wijhe
3. Revi Schuiling, Wijhe

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer