“Prins te Paard” in Deventer

Leestijd: 2 minuten


Van vrijdagavond 5 t/m zondagmiddag 7 juli 2013, met openingsvoorstellingen op donderdagavond 4 juli, vindt het internationaal buitentheaterfestival ?Deventer Op Stelten? plaats. De toegang tot alle 150 voorstellingen is gratis. Dit geldt ook voor de voorstelling ?De Vlucht? van Prins te Paard, maar hiervoor heeft men wel gratis toegangskaartjes nodig. Daarnaast begint deze week de voorverkoop voor het speciale festivalbuffet in de Grote of Lebuïnuskerk op 5 en 6 juli.

Prins te Paard reconstrueert in ?De Vlucht? de laatste missie van een geallieerde bommenwerperpiloot uit de Tweede Wereldoorlog. De beeldende solovoorstelling vertelt het verhaal van een oorlogsvlieger die tot op de dag van vandaag vermist is. Als na al die jaren zijn neergestorte vliegtuig wordt gevonden keert hij terug op de crashplaats en vindt daar een dierbaar voorwerp. Met de hulp van een graafmachine vertelt hij over zijn laatste vlucht. ?De Vlucht? duurt 50 minuten en is geschikt voor de leeftijd 10+.
De voorstelling is te zien in de Bolwerksweide (weiland ter hoogte van de Bolwerksmolen) op donderdag 4 juli, vrijdag 5 juli en zaterdag 6 juli om 22.30 uur (toegang vanaf 22.15 uur).
Extra bijzonder is dat deze voorstelling ook eenmalig bij zonsopkomst te zien is: op zondag 7 juli om 4.30 uur (toegang vanaf 4.15 uur).

Voor de voorstelling van Prins te Paard kan men gratis toegangskaartjes ophalen bij de VVV Deventer, Brink 56 (De Waag). Maximaal 4 kaartjes p.p. en op = op! Open: di t/m za 10.00-17.00 uur, zo en ma 13.00-17.00 uur
Tot 1 juli kunnen kaarten (tegen betaling administratie- en portokosten) per post worden opgestuurd, deze kunnen worden besteld via de webwinkel van de VVV Deventer.
Tijdens het festival kunnen de kaartjes overdag worden opgehaald bij de VVV Deventer (do t/m za 10.00-17.00 uur) en ?s avonds bij de infostand op de Brink (do t/m za 19.30-23.00 uur).

Daarnaast begint deze week de kaartverkoop voor het Lebuïnusbuffet tijdens ?Deventer Op Stelten?. 
Dit jaar is er voor het eerst de mogelijkheid om op vrijdagavond 5 en zaterdagavond 6 juli aan te schuiven voor een festivalbuffet in de Grote of Lebuïnuskerk, met Sallandse streekproducten.
Kaarten voor het buffet kosten 20 euro p.p. (excl. consumpties, incl. hoofdgerecht en ijs na).
Het Lebuïnusbuffet is op vrijdag 5 en zaterdag 6 juli van 17.00-21.00 uur.

Kaarten voor het Lebuïnusbuffet zijn te koop bij de kassa van de Grote of Lebuïnuskerk. Open: ma t/m za 11.00-17.00 uur. Daarnaast kunnen mensen kaarten kopen bij de VVV Deventer (De Waag). Open: di t/m za 10.00-17.00 uur, zo en ma 13.00-17.00 uur.
Tot 1 juli kunnen kaarten per post worden opgestuurd (+ ? 2,- administratiekosten + portokosten). Deze kunnen worden besteld via de webwinkel van de VVV Deventer.

Voor meer informatie: www.deventeropstelten.nl

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer