Themamiddag “Waardig leven, waardig sterven

Leestijd: < 1 minuut


14 Maart organiseert de gezamenlijke ouderenbond een themamiddag over  ?Waardig leven, waardig sterven. Het is u ongetwijfeld bekend dat de levensverwachting in de loop der jaren steeds hoger is geworden tengevolge van de hoge vlucht van de geneeskunst. Het aantal chronische patiënten is echter toegenomen en het aantal mensen dat lijdt aan kanker of dementie is onrustbarend gestegen. Dat brengt vaak een lange lijdensweg met zich mee en onherroepelijk komen daarbij vragen aan de orde zoals :?moet de behandeling al of niet worden gestopt, moet overwogen worden het leven te beëindigen of is wellicht terminale sedatie gewenst? Professor Doeke Post, bij uitstek deskundig op dat gebied, verzorgt op de themamiddag een inleiding over leven en dood, hoe we oud worden, welke beslissingen aan de orde zijn, hoe het lijden kan worden verlicht  en welke ethische uitgangspunten een rol spelen.

Het belooft een informatieve en interactieve bijeenkomst te worden, waarvoor u van harte wordt uitgenodigd; geen kosten/aanmelding niet nodig.

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer