Terugblik: Toneelvoorstelling Tavenu in Wijhe

Leestijd: 2 minuten

Afgelopen weekend hebben Tavenu en Young Tavenu twee keer opgetreden voor een volle zaal in ’t Langhuus te Wijhe. Zij kijken terug op twee succesvolle uitvoeringen.

Young Tavenu bracht het stuk pizza ten tonele, geschreven door M. Adriaansz en geregisseerd door Mirthe van Es. Na een korte pauze, waarin het decor werd aangepast, brachten de volwassen het stuk ”Boeien!”, geschreven door Mel Roumen en Rian Simons, onder regie van Renée Pieterson. Het was een komisch moordstuk met een onverwacht einde. De toneelvereniging is net zoals voorgaande jaren voldoende ondersteund door de ondernemers van Wijhe voor de jaarlijkse verloting.

Nu gaan zij zich in lezen in het nieuwe stuk voor het komende jaar. Mensen die willen meedoen kunnen zich nog aanmelden. De vereniging is te vinden via hun website tavenuwijhe.

Zie hieronder een fotoreportage van afgelopen weekend.

Foto: Jan van Aefst
Foto: Jan van Aefst
Foto: Jan van Aefst
Foto: Jan van Aefst
Foto: Jan van Aefst
Foto: Jan van Aefst

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer