In de tentoonstelling ?Ik ben, ik kreeg, deed ik?, ik leef? laat grafisch ontwerper Amy Besten zien en beleven hoe het is om een bipolaire stoornis te hebben. De unieke en aangrijpende belevingstentoonstelling is gratis te bezoeken tot en met dinsdag 14 januari in de centrale hal van Saxion Hogeschool in Deventer.
Op dinsdag 14 januari vindt op dezelfde locatie het symposium ?Bipolaire stoornis, de patiënt en zijn omgeving? plaats. Het thema ?naasten en netwerken? wordt die dag vanuit vele invalshoeken besproken. Daarnaast zijn er workshops waarin deelnemers uitgedaagd worden om zelf aan de slag te gaan. Amy Besten is tijdens dit symposium één van de sprekers. Zij heeft van nabij meegemaakt wat een bipolaire stoornis met iemand doet en hoe het is om op te groeien met een patiënt met een bipolaire stoornis ? ook wel manisch depressief genoemd. Besten weet uit persoonlijke ervaring dat de omgeving het vaak moeilijk vindt om open te zijn tegenover de patiënt en dat er veel onwetendheid en onbegrip is. Met haar indrukwekkende tentoonstelling probeert ze het taboe te doorbreken.
De tentoonstelling is gratis te bezoeken op werkdagen tot en met 14 januari 2014 in de centrale hal van Saxion Hogeschool. Het symposium is georganiseerd door het specialistisch Centrum Bipolaire Stoornissen van Dimence en vindt plaats op 14 januari van 9.30 uur tot 16.30 uur. Iedereen die geïnteresseerd is in de bipolaire stoornis kan zich aanmelden. Deelname aan het symposium kost ?245.- Ga voor meer informatie naar http://scbs.dimence.nl.