Naast basiskleur wit zijn rood en blauw de meest populaire kleuren bij Overijsselse clubs en verenigingen, zo blijkt uit onderzoek van Flexa. De verffabrikant deed het onderzoek naar aanleiding van de ?Kleur een clubhuis?-actie, waarmee zij het verenigingsleven in de provincie wil ondersteunen en kleur wil aanbrengen in de clubhuizen. In ondermeer Zwolle, Wesepe en Dedemsvaart zijn clubhuizen en verenigingsgebouwen hard aan een verfbeurt toe. Buurtbewoners krijgen tot 19 november een code bij aankoop van een blik Flexa in de winkel. Hiermee kunnen zij tot 30 november een gratis blik muurverf doneren aan club of vereniging naar keuze op www.kleureenclubhuis.nl
Inwoners van Overijssel kunnen nog verf doneren
Flexa stelt in totaal 40.000 blikken verf beschikbaar om door heel Nederland clubhuizen te laten opknappen. En nog niet alle verf is besteld! In Overijssel zijn in totaal 26 clubs (zie lijst hieronder) die nog hard verf nodig hebben voor hun clubhuizen. Een mooie kans voor buurtbewoners om in de bres te springen voor hun club of vereniging door met een speciale code, verkregen via de verfwinkel en in te vullen via de website, gratis een blik verf weg te geven.
Welke kleuren zijn in het verenigingsleven het populairst?
Naast de basiskleur wit zijn rood en blauw de meest populaire kleuren in Overijssel. Dit zijn veelal uitgesproken kleuren. Er kan gerust worden gesteld dat de inwoners van de provincie Overijssel van aanwezige kleuren bij hun club of vereniging houden.