Rennen en “vliegen” tijdens SPOC Summer Party

Leestijd: < 1 minuut


Het water vloog ons om de oren, wat was het een heerlijk zomers weertje tijdens de SPOC Summer Party. De deelnemers in de leeftijd van 4 tot en met 12 jaar startten in de ochtend met een flinke warming-up om vervolgens te starten met het activiteitenprogramma dat door de combinatiefunctionarissen van Sportstimulering Olst-Wijhe (SOW), de Capellenborg, Landstede Welzijn en de Bieenkorf werd aangeboden. Rennen en vliegen over de stormbaan, waterspelen, elkaar een panna geven in de pannakooi om daarna te genieten van een verfrissend ijsje. 

In de middag zijn de deelnemers in de leeftijd van 12 tot en met 18 jaar naar zwembad de Welters gegaan om daar vervolg te geven aan het Panna-toernooi. Wat is nou lekkerder om na een intensief potje voetbal een verfrissende duik in het zwembad te nemen. Aansluitend hebben de deelnemers vanaf 12 jaar kunnen genieten van een barbecue op het SPOC.

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer
× App de radiostudio