Programma Sallands Vrouwenkoor

Leestijd: < 1 minuut


Nu de vakanties voor velen weer voorbij zijn, gaat het Sallands Vrouwenkoor donderdag 22 augustus weer beginnen met haar repetities. Deze zijn iedere donderdagavond van 19.45 tot 21.45 uur in het Langhuus te Wijhe, onder de begeleiding van dirigent Joan Jonkman. Zoals ieder jaar, houdt het Sallands Vrouwenkoor weer haar jaarlijkse krentenbollenactie. Ze gaan de bekende, door bakker Jolink gebakken krentenbollen, huis aan huis verkopen op woensdag 4 september. Door het kopen van krentenbollen kunt u het koor enorm steunen.

Het koor is op 8 september om 10.00 uur te beluisteren tijdens de zondagdienst in de tent op de Wiehese Diekdagen. Ook staat het SVK zaterdag 7 september met een gevarieerde kraam in de Langstraat, waar u ze financieel kunt ondersteunen. Vervolgens is het koor op zondagmiddag 22 september te zien en te horen op de Kunst- en Cultuurmarkt in het Holstohus in Olst. Net als voorgaande jaren neemt het koor deel aan het Korenfestival op zaterdagmiddag 5 oktober in de Hervormde kerk te Heino. (volg de berichten over beide optredens in de diverse regionale kranten). Daarna zal er druk gerepeteerd worden voor het kerstconcert op zondag 15 december in de Nicolaaskerk in Wijhe. Het koor heeft al een paar nieuwe leden mogen verwelkomen, mocht ook u lid willen worden van dit prachtige koor dan kunt u voor inlichtingen contact opnemen met de secretaresse T.Bergevoet, Tel: 0570-522257. En u kunt natuurlijk ook de website  bezoeken www.sallandsvrouwenkoor.nl

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer