Openluchtconcert Harmonie Wesepe geslaagd

Leestijd: < 1 minuut


Op het vernieuwde kerkplein onder de rode beuk bij de kerk te Wesepe hield muziekvereniging “Harmonie” haar jaarlijkse openluchtconcert. Zo’n zeventig bezoekers volgden de verrichtingen van de muzikanten. De fanfare o.l.v. Johan Wensink en de leden van de drumband o.l.v. Mark Rorije brachten een wervelend programma met nummers van het lenteconcert aangevuld met nieuwe nummers. Men kon genieten van nummers als “A Night Like This”, Mr. Sandman tot en met echte meezingers zoals “Bloody Mary”. Ook de slagwerkgroep wist te imponeren met nummers als “War” en “Rhytm for all”, een nummer waarbij het publiek intensief werd betrokken. Ook Lucas Korbeld het jongste lid drumde naar harte lust mee, met het nummer “We zijn niet gek, we zijn een drumstel”. Het publiek waardeerde het optreden met een langdurig applaus.

Voor Johan Wensink was het een speciaal concert, want voor de laatste keer stond het orkest
onder zijn leiding. Ruim 12 jaar was hij dirigent van de “Harmonie”. Voorzitter Jan Niemeijer blikte terug op zijn imposante carrière. Hij roemde de inzet van Johan en bood hem een klokspiegel aan met inscriptie.

 

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer