Olstars organiseren minitoernooi

Leestijd: < 1 minuut


Op zaterdag 17 september organiseert basketballvereniging Olstars een toernooi voor jongens en meisjes tot 12 jaar. Het toernooi begint om 9.30 uur en duurt tot 13.30 uur. Het toernooi vindt plaats in sporthal de Hooiberg in Olst.
Het is een minicompetitie in toernooivorm, wat betekent dat de wedstrijden centraal staan. Er worden wedstrijden gespeeld van 25 minuten waarbij er van elk team 5 spelers in het veld staan. Het toernooi heeft een meer competitief karakter dan een peanuttoernooi. Er is 1 poule voor U10 met enkele U12 spelers met dispensatie.
Tussen de wedstrijden door doen de teams mee aan diverse oefeningen waarbij de jeugd hun basketbalvaardigheden trainen zoals vrije worpen schieten.
Dit toernooi is het eerste toernooi van een serie van 6 door de hele regio. Er doen twee teams mee van Peatminers uit Vriezenveen, 1 team van Olstars, 1 team van Twente Buzzard en waarschijnlijk een team van Risne Stars uit Rijssen.
Iedereen is van harte welkom om te kijken en  de jonge talenten aan te moedigen!

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer