Nordic walking op zondag-ochtend in omgeving Olst – Diepenveen

Leestijd: < 1 minuut


Onze groep Nordic walkers is op zoek naar nieuwe, enthousiaste nordiccers. Wij zijn een groep nordiccers die elke zondag-ochtend om 9.00 uur een wandeling maken van ongeveer 90 à 105 minuten. Let op, wij beheersen dus al de Nordic walking techniek, u krijgt bij ons geen les!
Het meelopen is geheel vrijblijvend en kost geen geld.

Wij zijn een groep enthousiaste, gezellige lopers. Wij hebben een snelle en een langzame groep ( valt allemaal reuze mee hoor!) Onze uitvalbasis is Uitspanning de Lepelaar, Eikelhof ,Boxbergerweg 31 te Olst. Na het lopen drinken wij gezellig een bakje koffie/thee in de Lepelaar.

Heeft u zin om mee te lopen, kom dan gerust eens langs op zondag-morgen 9.00uur. Wij verzamelen op de parkeerplaats van de Lepelaar. Of bel even met Els Visser, 0655523549

Tevens zijn er nordic walking groepen op de dinsdag middag en woensdag morgen. De groep op dinsdag middag loopt vanaf medio april weer op de dinsdag avond. Ook hier kunt u aansluiten, vooraf aanmelden is niet nodig. Informatie kunt u ook via de Lepelaar verkrijgen.

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer