Daar waar bij de meeste buurtverenigingen al bekend is wie dit jaar tijdens carnaval de scepter gaat zwaaien over het dorp, houdt Carnavalsvereniging de Weteringzotten het nog even spannend. Wel is inmiddels bekend dat de nieuwe prins of prinses zijn of haar intrede zal doen in een nieuwe residentie. Na een samenwerking van bijna 40 jaar hebben Café-Restaurant Ijsseldijk en de Weteringzotten namelijk besloten afscheid van elkaar te nemen. In de nieuwe residentie, Café Ruimzicht, zal op vrijdagavond 23 januari 2015 de nieuwe prins gekozen worden.
Plankjesmiddag
Het is inmiddels een ware traditie; de plankjesmiddag op Oudjaarsdag. Samen onder het genot van een borrel afscheid nemen van het oude carnavalsjaar en proosten op het nieuwe jaar. Uiteraard ook dit jaar weer met een Rad van Fortuin. De Plakjesmiddag vindt plaats op woensdag 31 december en start om 15.45 uur en is daarmee eerste evenement dat plaatsvindt bij de nieuwe residentie Café Ruimzicht.
Prinsverkiezing: Oktoberfest in Januar
Als je hebt bewezen dat je ook in de zomer carnaval kunt vieren, kun je ook best in januari een Oktoberfest organiseren. Daarom maken tijdens de Gala-avond van de Weteringzotten op 23 januari de statafels plaats voor lange biertafels. Fluitjes en glazen voor bierpullen, boerenkielen voor lederhozen en zet de DJ de beste Schlagers, afgewisseld met carnavalskrakers in. Tijdens de Gala-avond wordt in stijl afscheid genomen van Prins Hendrik en adjudant Andre en wordt traditiegetrouw ook bekend gemaakt wie er het komend jaar zal regeren over het Toetlipp?n Darp. Residentie Ruimzicht opent deze avond om 20.30 uur haar deuren.