Nationale Vleesveemanifestatie in IJsselhallen Zwolle

Leestijd: < 1 minuut


Op zaterdag 26 oktober kiezen 8 stamboeken de nationaal kampioenen in IJsselhallen Zwolle. Ruim 430 dieren betreden vanaf 9.00 uur de IJsselhallen. De kampioenen defileren om 15.30 uur. Onder het motto van (h)eerlijk vlees uit passievolle fokkerij! is er tijdens de keuring de mogelijkheid het kwaliteitsvlees te proeven.
 
De derde Nationale Vleesveemanifestatie is een keuring waar vleesveefokkend Nederland zich van zijn beste kant laat zien. Ruim 430 dieren zijn bij de organisatie aangemeld. Vanuit het Blonde d?Acquitainestamboek komen de meeste dieren naar IJsselhallen Zwolle, op de voet gevolgd door de rassen Limousin, Verbeterd Roodbont, Belgische Witblauw, Piemontese, Charolais, Marchigiana en Hereford.

CRV is hoofdsponsor en ForFarmers is de belangrijkste subsponsor van deze fokkerijshow. De passie voor het dier, het ras en de liefde voor de fokkerij, is samen met de top van het Nederlandse vleesvee in Zwolle duidelijk te zien zijn.

Programma:
09.00 uur: Opening NVM
13.00 uur: Om 13.00 uur start het middag programma. Het programma begint met de verkiezing van het dier met de beste slachteigenschappen. Daarna is er een verkiezing van de beste bedrijfsgroep.
15.30 uur: Defilé van de beste dieren van de deelnemende rassen.

De volledige programmering is terug te vinden op de FVN-site: www.vleesveestamboeken.nl. De Nationale Vleesveemanifestatie vindt plaats in IJsselhallen Zwolle.

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer