Nachtelijke brand bij Wensink mogelijk aangestoken

Leestijd: 2 minuten

Klokslag 1 uur kreeg de brandweer melding van een brandende bestelbus bij Mercedes dealer Wensink aan de Dortmundstraat in Deventer. Ter plekke stond een geparkeerde bestelbus aan de voorzijde in brand. De brandweer had het vuur snel onder controle. De bestelbus is opengebroken om de laadruimte te kunnen controleren. Een bestelbus die ernaast geparkeerd stond raakte beschadigd.

De politie gaat uit van brandstichting. Er is brandbare vloeistof rond de bus aangetroffen op een plek waar het, gezien het afschot van de parkeervakken, vrijwel onmogelijk uit de bestelbus zelf kan zijn gelopen. Een deel van de parkeerplaats is afgezet, bij daglicht zal er verder onderzoek worden gedaan.

Foto: Rens Hulman Fotografie
Foto: Rens Hulman Fotografie
Foto: Rens Hulman Fotografie
Foto: Rens Hulman Fotografie

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Kevin Stigter
Kevin Stigter
Kevin kan je terug vinden bij de TV als Regisseur en Cameraman. Ook hoor je hem elke vrijdag avond op de Radio bij de Weekendploeg.

Ook Interessant:

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer