Nabeschouwingen handbal, hockey en korfbal & interview handbalreis Ghana

Leestijd: 2 minuten

Het wekelijkse overzicht van de interviews en nabeschouwingen uit Salland Sport. Deze week nabeschouwingen van de handbal, hockey en korfbal uit Salland en een interview met Gert Wessels die handbal in Ghana op de kaart heeft gezet.

  • Handbal: HHZD is het niet gelukt om de bekerfinale te winnen. Vorig jaar lukte dat ook niet tegen dezelfde ploeg. De Heinoërs zijn er echter niet rouwig om, want de belangrijkste prijs was al binnen.
  • Hockey: DHV heren 1 speelde een spannende laatste competitiewedstrijd voor lijfsbehoud en dat pakte positief uit.
  • Softbal: Koploper The Eagles dames 1 wint weer en wel tegen de nummer 3 uit de ranglijst. Een tegenstander die ze niet kende.
  • Handbal: Trainer Gert Wessels maakte recent een handbalreis naar Ghana en vertelt over hoe dat geweest is.

Luister hieronder naar alle interviews en nabeschouwingen met trainers en spelers.

Salland Sport zoekt versterking
Afgelopen zondag was de laatste uitzending van dit seizoen. Voor komend seizoen zijn we opzoek naar nieuwe vrijwilligers die, op wat van manier dan ook, willen bijdragen aan het maken van Salland Sport. Interesse? Mail naar redactie@salland1.nl. Meer info vind je hier.

Handbal: HHZD
Aanvoerster Myrza Roeke na de dameshandbalwedstrijd HHZD 1 – 100% Haarle 1. Deze regionale bekerfinale eindigde in 25-26.

Hockey: DHV heren 1
Trainer Frank Geers na de herenhockeywedstrijd DHV H1 – Leeuwarden H1 in de 2e klasse A. Eindstand 3-2. DHV heren 1 eindigt als 9e van de 12 in de stand met 22 punten en handhaaft zich.

Softbal: Eagles dames 1
Speelster Jeanne Menning na de damessoftbalwedstrijd Eagles 1 – Dragons/Centrals 1 in de 3e klasse, Poule B weekend. Eindstand 5-1. Eagles dames 1 staat 1e van de 11 in de stand met 15 punten.

Handbal: Gert Wessels over handbalreis Ghana
Handbaltrainer Gert Wessels is een aantal weken naar Ghana geweest om handbal te introduceren. Bewapend met diverse verzamelde spullen middels een inzamelingsactie is hij handbal op de kaart gaan zetten. Dat is niet zonder resultaat geweest. Gert vertelt onder andere over het avontuur, waarom hij alleen mannen heeft getraind, wat hij ze geleerd heeft en over de omstandigheden in het land. Hij gaat wellicht in het najaar nog eens. Gert vertelt enthousiast over zijn belevenissen.

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer