Olst – Zaterdag 3 en zondag 4 september organiseert de Olsterhof in Olst een gevarieerd weekend met jam- en chutneyproeverij, brocante, live muziek, lavendel, workshops schilderen en beeldhouwen en zijn de ezels van Stichting de Grote Ezel te gast.
In het park de Olsterhof kunnen volwassenen en kinderen kennis maken met de activiteiten van Stichting de Grote ezel. Ezels kunnen geknuffeld en geaaid worden en er is onder andere zeep van ezelinnenmelk te koop. Naast het koetshuis, achter de Olsterhof, tonen en verkopen gastexposanten een divers aanbod Franse brocante en antiek. Op beide dagen is een lavendelboerderij uit Terwolde aanwezig en kunnen biologische jam en chutneys geproefd worden van The Dutch Kitchen & Bakery uit Warnsveld.
Zowel zaterdag als zondag kunt u verder zien hoe door kloppen, raspen en schuren een stuk serpentijn of albast verandert in een beeld wat aangeraakt wil worden en u kunt deelnemen aan een workshop schilderen. Voor de workshops is slechts een beperkt aantal deelnemers mogelijk; u dient zich hiervoor op te geven bij de Theepot op telefoonnummer 0570 546479.
Op beide dagen is er live muziek, met op zaterdag het Paul Hes Jazz Trio en op zondag Fratelli met gipsy en klezmer muziek.
Deze mini-fair vindt plaats in en om de Olsterhof in Olst. Voor meer informatie kunt u ook kijken op www.olsterhof.nl
De toegang is gratis.