Loting 1e ronde beker Oost: Speeldata bekend

De overgebleven standaardteams in het toernooi om de districtsbeker gaan in november beginnen aan de eerste ronde van de knock-outfase. Hiervoor is inmiddels geloot. De wedstrijden worden gespeeld rond het weekend van 16 en 17 november 2019.

Haarle-KSV Vragender (zondag 17 nov, 14u)
DVS’33 Ermelo 2-Epe 1
Unicum 1-Nunspeet 1
Rood-Wit ’58 1-BAS 1
Lutten SC 1-Daarlerveen 1
SVVN 1-Schalkhaar 1
SEH 1-Horst FC 1
KHC 1-DETO 1
CSV ’28 1-Sc. Overwetering 1 (donderdag 14 nov, 20.15u)
Swift ’64 1-Terschuurse Boys 1
WHC 1-SDC Putten 1
Heino 1-Berkum 1 (donderdag 14 nov, 20.15u)
Den Ham 1-Dos Kampen 1
VIOS V. 1-Hoevelaken 1
Rohda R. 1-NSC Nijkerk 1 (donderdag 14 nov, 20.15u)
Bergentheim 1-ASC ’62 1
Vroomshoopse Boys 1-Go Ahead K. 1
HTC 1-WVF 1
Zwolsche Boys 1-OWIOS 1
Oene 1-Helios 1
Hellendoorn v.v. 1-Colmschate 1
Robur et Velocitas 1-Be Quick’28 1
Emst 1-Heeten 1 (zondag 17 nov, 14u)
Broekland 1 vrijgeloot

Bennekom 1-AWC 1
csv Apeldoorn 1-Juliana ’31 1
SCP 1-Blauw Geel’55 1
Arnhemia 1-v.v. Dieren 1
Rood Wit 1-DTS Ede 1
SCE 1-Advendo ’57 1
ZVV ’56 1-Stroe 1
BVC ’12 1-DFS sv 1
DIO ’30 1-SDV Barneveld 1
RKHVV 1-DUNO D 1
Bemmel SC 1-Achilles ’29 1
Woezik 1-AGOVV 1
DVE-Trajanus 1-Leones 1
JVC Cuijk 1-SKV 1
OBW 1-ESA 1
Arnhemse Boys 1-DIOSA 1
Trekvogels 1-Alverna 1
Columbia 1-Woezik 1
SVO ’68 1-Germania 1
Apeldoornse Boys 1-Brakkenstein 1
Beuningse Boys 1-DVV 1
Loenermark 1-HAVO 1
Orderbos 1-SML 1
OBW 1-NEC 1
AVIOS/DBV 1-Blauw Wit 1
Veluwezoom 1 vrijgeloot

Sportlust Glanerbrug 1-DSVD 1
AZSV 2-PH 1
Ulftse Boys 1-Achilles ’12 1
HSC ’21 2-Enter Vooruit 1
Rigtersbleek 1-AZSV 1
Almelo 1-Oranje Nassau 1
Oldenzaal 1-ASV ’57 1
FC Winterswijk 2-Be Quick Z. 1
SVZW 1-Longa ’30 1
VIOD 1-Sparta E. 1
FC Zutphen 1-SDOUC 1
VVG ’25 1-Suryoye-Mediterraneo 1
Pax 1-ATC’65 1
NEO 1-Quick ’20 1
Rietmolen 1-Enter 1
Centrum ‘t 1-Delden 1
FC Dinxperlo 1-TVO 1
Witkampers 1-Concordia-W 1
Tubantia 1-RKZVC 1
TVC ’28 1-Silvolde 1
Vasse 1-Tukkers De 1
Warnsveldse Boys 1-Barbaros 1
Hoeve Vooruit 1-Grol 1
Wolfersveen 1-Sportclub Overdinkel 1
Bentelo 1-UD W. 1
Lutte De 1-EMOS 1
Keijenburgse Boys 1-ATC’65 1
Harfsen 1 vrijgeloot

Het bericht Loting 1e ronde beker Oost: Speeldata bekend verscheen eerst op SallandVoetbal.nl.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie