Op vrijdag 7 september ontving de heer Looman uit Wijhe een gratis Ipad 3 van Markvoort Computers. Hij was de winnaar van de openingsactie van de nieuwe computerwinkel aan de Langstraat.
Uit de honderden klanten die in juli en augustus voor minimaal ? 25 in de winkel besteedden, werden nog twee prijswinnaars getrokken. De tweede prijs was voor de jonge dame Maureen Wolfkamp uit Olst-Middel. Zij won een waardebon à ? 50, te besteden bij de Longhorn. De heer F. Heymerikx uit Wijhe won de derde prijs: inktcartridges ter waarde van ?25.-
Op de foto v.l.n.r; Dhr. Looman, Maureen Wolfkamp, eigenaar G Markvoort en Dhr Heymerikx
Eigenaar Gerard Markvoort kijkt zeer tevreden terug op de afgelopen maanden. ?Na jaren vanuit huis te hebben gewerkt was het natuurlijk spannend of het openen van een winkel inderdaad in de behoefte voorziet waar je op hoopt. Na bijna twee maanden kan ik niet anders dan heel tevreden zijn. Het aantal klanten in de winkel was zelfs in de vakantietijd boven verwachting. We hebben de hele dag door aanloop. Als je middenin het dorp zit, lopen mensen blijkbaar al gauw binnen voor een praatje, advies en gelukkig voor aankopen. Vooral de belangstelling voor laptops, tablets en (voordelige) inktcartridges is erg groot. Ik heb erg veel positieve en enthousiaste reacties gekregen op de winkelopening. Al met al zijn we erg blij met dit warme welkom en deze start.”