-0.4 C
Deventer
vrijdag, december 3, 2021

KNVB-beker seizoen 2021-2022 (Update: programma 1e ronde)

De beker-ronde voor amateurteams voor het seizoen 2021-2022 is inmiddels in de 1e ronde!

Update: 12-11-2021

1e RONDE

Onder andere:

Donderdag 11 november
Nieuwleusen-Rohda Raalte 2-4
Hulzense Boys-Overwetering 1-0

Donderdag 28 november
Heino
-Batavia’90 (20.30u)

 

GROEPSFASE

Groep 1-01
1. DOS Kampen 3-7 (+2)
2. WVF 3-6 (+4)
———
3. Unicum 3-3 (+0)
4. Wijhe’92 3-1 (-6)

 

Zaterdag 4 september
Unicum-DOS Kampen 2-3
WVF-Wijhe’92 4-0

Zaterdag 11 september
DOS Kampen-WVF 2-1
Wijhe’92-Unicum 0-2

Zaterdag 18 september
WVF-Unicum 2-1
DOS Kampen-Wijhe’92 1-1

 

Groep 1-10
1. Be Quick’28 3-7 (+4)
2. KHC 3-6 (+1)
———-
3. Lemelerveld 3-3 (-1)
4. Lelystad’67 3-1 (-4)

Zaterdag 4 september
Lelystad’67-KHC 1-4
Be Quick’28-Lemelerveld 6-5

Zaterdag 11 september
KHC-Be Quick’28 0-3
Lemelerveld-Lelystad’67 3-2

Zaterdag 18 september
Be Quick’28-Lelystad’67 3-3
KHC-Lemeleveld 1-0

 

Groep 1-12
1. Hulzense Boys 3-6 (+5)
2. Heino 3-6 (+2)
——–
3. Bon Boys 3-3 (-2)
4. ATC’65 3-3 (-5)

Zaterdag 4 september
Heino-Hulzense Boys 2-0
Zondag 5 september
ATC’65-Bon Boys 2-1

Zaterdag 11 september
Hulzense Boys-ATC’65 5-0
Zondag 12 september
Bons Boys-Heino 1-0

Vrijdag 17 september
Bon Boys-Hulzense Boys 1-3
Zondag 19 september
Heino-ATC’65 2-1

 

Groep 1-15
1. Grol 3-6 (+4)
2. Rohda Raalte 3-6 (+4)
———
3. Vroomshoopse Boys 3-6 (-4)
4. Suryoye 3-0 (-4)

Zaterdag 4 september
Rohda Raalte-Vroomshoopse Boys 1-2
Zondag 5 september
Grol-Suryoye 3-1

Zaterdag 11 september
Vroomshoopse Boys-Grol 0-6
Zondag 12 september
Suryoye-Rohda Raalte 0-1

Zaterdag 18 september
Suryoye-Vroomshoopse Boys 0-1
Zondag 19 september
Rohda Raalte-Grol 5-1

 

Groep 2-17
1. Hellendoorn 3-9 (+9)
—–
2. SC Deventer 3-4 (-3)
3. Barbaros 3-3 (-2)
4. Lemele 3-1 (-4)

Zaterdag 4 september
Hellendoorn-SC Deventer 4-0
Lemele-Barbaros 2-3

Zaterdag 11 september
SC Deventer-Lemele 2-2
Dinsdag 14 september
Barbaros-Hellendoorn 1-3

Zaterdag 18 september
Lemele-Hellendoorn 1-4
SC Deventer-Barbaros 4-3

 

Groep 3-03
1. Witkampers 3-9 (+4)
——
2. ABS 3-2 (-1)
3. Markelo 3-2 (-1)
4. Raalte 3-2 (-2)

Zondag 5 september
ABS-Raalte 2-2
Markelo-Witkampers 0-1

Zondag 12 september
Raalte-Markelo 2-2
Witkampers-ABS 3-2

Zondag 19 september
Raalte-Witkampers 1-3
Markelo-ABS 3-3

 

Groep 3-06
1. Klarenbeek 3-9 (+9)
——
2. Activia 3-6 (+5)
3. Wesepe 3-3 (-1)
4. DAVO 3-0 (-13)

Zondag 5 september
DAVO-Wesepe 2-3
Klarenbeek-Activia 5-1

Zondag 12 september
Wesepe-Klarenbeek 2-3
Activia-DAVO 8-0

Zaterdag 18 september
Wesepe-Activia 3-4
Zondag 19 september
Klarenbeek-DAVO 9-5

 

Groep 3-09
1. KCVO 3-9 (+14)
——–
2. De Hoven 3-6 (+2)
3. Broekland 3-3 (-6)
4. Wissel 3-0 (-10)

Zondag 5 september
Broekland-KCVO 0-6
De Hoven-Wissel 5-1

Zondag 12 september
Wissel-Broekland 1-2
KCVO-De Hoven 3-0

Zondag 19 september
Broekland-De Hoven 1-2
Wissel-KCVO 0-5

 

Groep 3-15
1. Overwetering 3-9 (+16)
———–
2. Sallandia 3-6 (-1)
3. Hoonhorst 3-3 (-3)
4. Vilsteren 3-0 (-12)

Zondag 5 september
Hoonhorst-Vilsteren 2-0
Sallandia-Overwetering 0-4

Zondag 12 september
Overwetering-Hoonhorst 6-2
Vilsteren-Sallandia 1-3

Zondag 19 september
VilsterenOverwetering 0-8
Sallandia-Hoonhorst 3-2

 

Groep 3-20
1. Diepenveen 3-9 (+10)
———-
2. Nieuw Heeten 3-6 (-3)
3. IJsselstreek 3-3 (-3)
4. CCW’16 3-0 (-4)

Zondag 5 september
Diepenveen-Nieuw Heeten 5-0
CCW’16-IJsselstreek 2-4

Zondag 12 september
Nieuw Heeten-CCW’16 2-1
IJsselstreek-Diepenveen 1-5

Vrijdag 17 september
Nieuw Heeten-IJsselstreek 3-2
Zaterdag 18 september
CCW’16-Diepenveen 2-3

 

Groep 3-23
1. Fleringen 3-6 (+1)
———-
2. Manderveen 3-5 (+1)
3. SDOL 3-4 (+2)
4. Saasveldia 3-1 (-4)

Zondag 5 september
Saasveldia-SDOL 2-5
Manderveen-Fleringen 1-0

Zondag 12 september
SDOL-Manderveen 1-1
Fleringen-Saasveldia 3-2

Zaterdag 18 september
Manderveen-Saasveldia 1-1
Zondag 19 september
SDOL-Fleringen 3-4

 

Groep 3-36
1. Reutum 3-9 (+18)
———
2. Vasse 3-6 (+8)
3. SP Vroomshoop 3-3 (-5)
4. Mariënheem 3-0 (-21)

 

Zondag 5 september
SP Vroomshoop-Mariënheem 5-1
Vasse-Reutum 5-2

Zondag 12 september
Mariënheem-Vasse 0-9
Reutum-SP Vroomshoop 7-0

Zondag 19 september
Mariënheem-Reutum 0-8
Vasse-SP Vroomshoop 3-1

 

Groep 3-42
1. Turkse Kracht 3-4 (+7)
———
2. ZVV’56 3-6 (-1)
3. Heeten 3-4 (+1)
4. Go Ahead Deventer 3-0 (-7)

Zondag 5 september
Heeten-Go Ahead Deventer 2-0
Donderdag 9 september
ZVV’56-Turkse Kracht AFG, inhaal 30-09

Zondag 12 september
Go Ahead Deventer-ZVV’56 3-5
Turkse Kracht-Heeten AFG, naar 23-09

Donderdag 16 september
Go Ahead Deventer-Turkse Kracht 1-4

Zondag 19 september
ZVV’56-Heeten 3-2

Donderdag 23 september
Turkse Kracht-Heeten 2-2
Donderdag 30 september
ZVV’56-Turkse Kracht 1-5

 

Groep 3-49
1. Luctor et Emergo 3-9 (+4)
——–
2. Haarle 3-6 (+0)
3. Almelo 3-3 (-1)
4. Langeveen 3-0 (-3)

Zaterdag 4 september
Almelo-Luctor et Emergo 2-3
Zondag 5 september
Haarle-Langeveen 3-2

Zondag 12 september
Luctor et Emergo-Haarle 4-2
Langeveen-Almelo 1-2

Zondag 19 september
Almelo-Haarle 5-6
Langeveen-Luctor et Emergo 0-1

Het bericht KNVB-beker seizoen 2021-2022 (Update: programma 1e ronde) verscheen eerst op SallandVoetbal.nl.

Powered by WPeMatico

Als je toch bezig bent!

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

812FansLike
1,910VolgersVolg
3,500AbonneesAbonneer