Kernenbezoek Marle op 11 mei 2011

Leestijd: < 1 minuut


Het college van burgemeester en wethouders brengt 11 mei a.s. een kernenbezoek aan Marle. Het college hecht er veel waarde aan om in een rechtstreeks contact met inwoners van gedachten te wisselen over onderwerpen die in de directe woon- en leefomgeving spelen. Voorafgaand aan het kernenbezoek brengt het college ?s middags een werkbezoek aan het bedrijf van de fam. Rietberg aan de Weerdhofweg.

Onderwerpen die ?s avonds aan de orde komen zijn: de stand van zaken rondom de bouw van het nieuwe gemeentehuis,  het bermenbeleid van de gemeente en het Kleine kernenbeleid waar Marle ook onder valt. Na de pauze is er een presentatie over duurzame aanpassingen in en om de woon- en werkomgeving. Het avondprogramma begint om 20.00 uur met de ledenvergadering van PB Marle. Vanaf 19.45 uur wordt u ontvangen met een kopje koffie of thee bij boerderij De Disselenbrink aan de Marledijk 31. Na de ledenvergadering van PB Marle begint het kernenbezoek.

 

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer