Jeugdleden brengen serenade en bloemen aan Klaas Jager

Leestijd: < 1 minuut


Zondag 11 november 2012 overhandigde Esmee een bos bloemen aan Klaas Jager en speelde Martijn een liedje voor hem op trompet namens Muziekvereniging De Olster Harmonie. Klaas Jager vierde zondag dat hij 90 jaar was geworden. Omdat KLaas Jager al ruim 77 jaar lid is van de Olster Harmonie, werd hem, ook door de volwassen leden, een serenade gebracht. Hij genoot daar zichtbaar van. Klaas Jager heeft jarenlang op de klarinet gespeeld en is nog steeds een betrokken lid en actief vrijwilliger.

Esmee en Martijn zijn, net als 25 andere kinderen, jeugdlid bij de Olster Harmonie. Ze spelen allebei op de trompet en spelen ook al mee met het leerlingenorkest. Het is vooral op zo’n dag mooi om te zien, dat de basis die is gelegd door mensen als Klaas Jager, ervoor zorgt, dat muziekvereniging de Olster Harmonie nog steeds een bloeiende vereniging is met een goede jeugdopleiding, waar veel kinderen met elkaar muziek leren spelen en kunnen ervaren dat samen muziek maken erg leuk is.

 

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer