Jaarlijkse Harmoniedag Olster Harmonie

Leestijd: < 1 minuut


Zondag 22 juni aanstaande vindt in park De Olsterhof in Olst vanaf 13.30 uur weer de jaarlijkse Harmoniedag plaats. Evenals andere jaren zijn verschillende verenigingen uitgenodigd met als speciale act een optreden van de showband Jubal uit Zwolle tussen 15.00 en 16.00 uur. U kunt ook luisteren naar een optreden van de Wijhese Harmonie. Daarnaast treden uiteraard ook de slagwerkgroep en het harmonieorkest van de Olster Harmonie op. Speciaal voor de harmonie dag zullen de leerlingen van het B-orkest (jeugdorkest) samen met het C-orkest (leerlingenorkest) een aantal nummers ten gehore brengen.

Blaaskapel de Deurdweilers uit Deventer sluit de Harmoniedag af met een optreden van 16.00 tot 17.00 uur. Zij zullen met een feestelijk repertoire de dag sfeervol en gezellig tot een einde brengen. Naast dit muzikale programma kunt u zoals gewoonlijk ook wat eten en drinken in het park. Het belooft weer een gezellige middag te worden, dus loop gerust het park in om te komen kijken en luisteren. Er zijn stoelen aanwezig, maar mocht u gegarandeerd willen zitten, dan kunt u altijd uw eigen stoel meenemen. De toegang is gratis.

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer