Informatieavond over Park Wijhezicht

Leestijd: < 1 minuut


Op 15 februari a.s. wordt in het gemeentehuis een informatiebijeenkomst georganiseerd waar de laatste stand van zaken met betrekking tot de herontwikkeling van Park Wijhezicht wordt toegelicht.
Vertegenwoordigers van de gemeente zullen het ontwerpbestemmingsplan met beeldkwaliteitsplan, dat vanaf 16 februari ter inzage wordt gelegd, presenteren en u kunt hierover vragen stellen. Ook de reconstructie van de openbare ruimte inclusief de planning van de werkzaamheden wordt toegelicht. Vertegenwoordigers van SallandWonen zijn aanwezig om iets te vertellen over de woningbouw en de plannen rondom het landhuis. De tuin van verzorgingscentrum het Weijtendaal wordt één geheel met het park. Tijdens de avond zijn vertegenwoordigers van het Weijtendaal aanwezig om de ontwerpplannen toe te lichten en vragen te beantwoorden.

Geïnteresseerden zijn 15 februari vanaf 19:30 uur van harte welkom in de raadzaal van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 in Wijhe.

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer