Het is lotingweek in Deventer: vrijdag weet Go Ahead Eagles haar tegenstanders

Leestijd: < 1 minuut

Vrijdag is het zover: dan vindt de Europa League loting in Monaco plaats, rondt 13:00 uur weet ook de bekerwinnaar haar tegenstanders. Fans kijken er naar uit.

Mogelijke tegenstanders
De mogelijke tegenstanders van Go Ahead Eagles zijn als volgt:

Aston Villa (Eng) , Bologna (Ita),  Celta de Vigo (Spa), Feyenoord (Ned) SC Freiburg (Dui), Dinamo Zagreb (Kro), Lille OSC (Fra), Olympique Lyon (Fra), OGC Nice (Fra), Nottingham Forest (Eng), FC Porto (Por), Real Betis (Spa), AS Roma (Ita), Red Bull Salzburg (Oos), VfB Stuttgart (Dui), Viktoria Plzen (Tsj).

Uit Nederland kan naast Feyenoord ook Utrecht zich nog toevoegen aan dit lijstje via de Europa League play-offs. Go Ahead Eagles kan de Rotterdammers, en de Utrechtenaren niet loten, wel kunnen ze elkaar treffen in de knock-out fase van het toernooi. Er komen nog 19 teams bij uit de play-offs van de Champions League en Europa League.

Enthousiaste fans
Een ding is zeker: de fans hebben er zin in. Zo is er een opwarmavond georganiseerd op 27 augustus in het Burgerweeshuis, Deventer. Het enthousiasme is ook merkbaar als het gaat over de mogelijke tegenstanders: de een wil naar Spanje, de ander naar Italië: ”eigenlijk is alles leuk”.

Het is nog wel even wachten op de eerste wedstrijd van Go Ahead Eagles in het Europese toernooi, de club speelt haar eerste wedstrijd op 24 of 25 september.

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer