Helpende Handen opent deuren voor kunst en publiek

Leestijd: < 1 minuut

Tijdens het evenement Ik Toon Vrijheid in Salland opende Stichting Helpende Handen Raalte voor het eerst haar deuren voor het publiek. Ruim 200 bezoekers, van wie de meesten via de kunstroutes kwamen, genoten van een inspirerende mix van kunst, creativiteit en ontmoeting.

De leerlingen van Taalschool Salland lieten met hun kunstwerken en gedichten hun visie op het thema vrijheid zien. Ook de workshops van de Kunstkring Raalte zaten vol. Bezoekers ontdekten hun creatieve talent, soms voor het eerst. Kunstenares Diny Freriks gaf een eigen draai aan kantklossen met haar driedimensionale kunstwerken.

Naast het kunstaanbod maakten bezoekers kennis met het gebouw van Helpende Handen als warme en toegankelijke ontmoetingsplek in Raalte. Onder het genot van een drankje en iets lekkers werd het een geslaagde middag.

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer