De Hallowieje week is één van de activiteiten die we het gehele jaar door in Gastvrij Wijhe organiseren. Met de activiteiten proberen we altijd een brede groep mensen aan te spreken, maar bovenal ook vernieuwend bezig te zijn. De Nacht van Wijhe, die aan het begin van de zomervakantie haar primeur beleefde, is daar eveneens een goed voorbeeld van. Hallowieje heeft vorig jaar haar ‘ontgroening’ beleefd en met succes! Is de sfeer van de Nacht van Wijhe, gebouwd rondom zomer, kunst en cultuur, Hallowieje richt haar peilen, weliswaar met een knipoog, op de meer duistere en spannende sferen.
De tweede Hallowiejeweek, die van maandag 13 oktober t/m zaterdag 18 oktober wordt gehouden, kent een maandenlange voorbereiding. Achter de schermen zijn een aantal ondernemers van Gastvrij Wijhe druk bezig geweest het programma voor de spookweek in Wijhe voor te bereiden. ?Het hele jaar door zijn we maandelijks bij elkaar gaan zitten?? vertelt Sander Schutte, één van de leden van de Hallowiejecommissie (staand rechts op de foto).
?Wij hebben een gevarieerd programma, met voor elk wat wils. Daarnaast hebben we gezorgd voor de straatversiering (oranje vogelverschrikkers) en de aankondiging van de Hallowiejeweek middels het plaatsen van reclamedoeken en het opzetten van de website?.