Go Ahead Eagles pakt door: Stefán Sigurdarson tekent tot 2030

Leestijd: < 1 minuut

Go Ahead Eagles heeft vandaag opnieuw toegeslagen op de transfermarkt. Na een eerdere aankondiging presenteert de club nu ook Stefán Sigurdarson als nieuwe aanwinst. De 25-jarige IJslandse spits tekende vanavond in Deventer een contract tot medio 2030. Hij komt over van het Noorse Sandefjord.

Sigurdarson maakte naam in zijn thuisland bij Breidablik. Daar scoorde hij 18 keer in 28 wedstrijden en was hij ook trefzeker in de voorrondes van de UEFA Champions League. Na zijn periode in IJsland speelde hij in België en vervolgens in Noorwegen.

“Ik heb alleen positieve verhalen gehoord over Go Ahead Eagles,” vertelt Sigurdarson. “Ik sprak met landgenoten Alfons Sampsted en Willum Willumsson over de club. Dit is een goede stap voor mijn carrière en ik voel me hier snel thuis. De speelstijl past bij mij.”

De nieuwe spits omschrijft zichzelf als een echte afmaker. “Ik sta graag in de zestien en scoor daar mijn goals. Hopelijk kan ik hier veel doelpunten maken en de supporters blij maken. Ik kijk er enorm naar uit om te beginnen.”

Technisch manager Marc van Hintum is enthousiast:
“Stefán is sterk in de lucht, kan goed schieten met links én rechts en heeft een uitstekende mentaliteit. Met zijn lengte en scorend vermogen geeft hij ons extra opties in de aanval.”

Sigurdarson sluit dinsdagochtend direct aan bij de selectie van trainer Melvin Boel. De club verwacht dat hij snel wedstrijdfit zal zijn.

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer