Op vrijdag 27 mei 2011 ?s ochtends kunnen in Deventer leden en niet-leden van het Carinova Servicepakket een gezondheidscheck laten doen. Deze check wordt uitgevoerd door een Care for Women-verpleegkundige en is zowel voor vrouwen als voor mannen. De check wordt gehouden in het Carinovagebouw, Zwolseweg 180, Deventer. Wilt u zich hiervoor opgeven of wilt u meer informatie? Neem dan contact op met Carinova via tel. 0900 ? 86 62 (lokaal tarief). .Ook kunt u kijken op www.carinova.nl.
De check kost ? 45,- (leden van het Carinova Servicepakket betalen slechts ? 35,-).
Waarom?
Wie wordt niet in z?n omgeving geconfronteerd met familie, bekenden of geliefden die te maken krijgen met hart- en vaatziekten of een hersenbloeding of herseninfarct? Dan wil je ook van jezelf wel eens weten of je wel gezond bent. Ben ik goed bezig? Eet ik wel gezond? Vandaar deze gezondheidscheck. Dit is uw kans!
Wat wordt er onderzocht?
De gezondheidscheck bestaat uit een totaal lipidenbeeld (HDL, LDL, Triglyceriden, cholesterol en Ratio), bloedsuiker, bloeddruk, BMI, buikomvang en longfunctie, met een advies. Deze check duurt ongeveer 20 minuten. Tijdens deze check krijgt u een volledig beeld van het cholesterol en valt er meer te zeggen over de levensstijl en de risico?s.
Voor het onderzoek is het ?t beste om nuchter te zijn of drie uur van te voren niet meer te eten.
Kosten
Als lid van het Carinova Servicepakket betaalt u geen ? 45,- maar slechts ? 35,-. Dat is een korting van 10,-! Sommige verzekeringen vergoeden de gezondheidscheck. Controleer daarom eerst uw polisvoorwaarden!
Voor meer informatie over het Carinova Servicepakket en hoe u lid kunt worden, kunt u bellen met 0900 ? 86 62 of kijken op www.carinova.nl (servicepakket).