In de nacht van maandag op dinsdag 26 augustus heeft rond 03.45 uur een explosie plaatsgevonden bij een woning aan de Gildenburg in Deventer. Door de klap sneuvelden meerdere ramen. Er raakte niemand gewond.
De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de explosie. De schade aan de woning is aanzienlijk. Wat de explosie precies heeft veroorzaakt, is op dit moment nog niet duidelijk.
De recherche komt graag in contact met mensen die rond dat tijdstip iets opvallends hebben gezien of gehoord in de omgeving. Ook buurtbewoners met camerabeelden waarop mogelijk iets te zien is, worden verzocht zich te melden.
Mensen die informatie hebben kunnen contact opnemen met de politie via 0900-8844. Anoniem melden kan ook via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000 of via meldmisdaadanoniem.nl. Dit is een onafhankelijk meldpunt; tips worden alleen doorgestuurd als ze niet naar de melder te herleiden zijn.