Erwin Nyhoff en Esther Groenenberg blazen dak er af met New Wind Orchestra

Leestijd: < 1 minuut


Het New Wind Orchestra, dat bestaat uit jonge muziektalenten uit heel Overijssel, geeft in samenwerking met muziekvereniging Apollo uit Goor, drie concerten in december onder leiding van dirigent Bert Pfeiffer. Tijdens dit swingende concert spelen ze samen met Erwin Nyhoff en Esther Groenenberg speciaal geschreven muziek door arrangeur Erik Veldkamp voor harmonieorkest met eigen stukken van beide zangers, maar ook nummers van andere artiesten die Nyhoff en Groenenberg geïnspireerd hebben. De concerten vinden plaats in Goor, Nijverdal en Enschede.

3 december TRY-OUT    Reggehof ? Goor         20:15 uur (toegang gratis, wel reserveren!)
8 december  Zinin Theater Nijverdal                  20:15 uur
9 december Atak Enschede    `                       16:00 uur

New Wind Orchestra wordt in samenwerking met Muziekvereniging Apollo Goor, MEProductions, Glimlach Producties en Kunst & Cultuur Overijssel georganiseerd. De muziek die geschreven wordt voor het New Wind Orchestra komt voor HAFABRA’s beschikbaar. Doel is om popmuziek op een swingende, originele en moderne manier in harmoniebezetting te laten klinken, zodat harmonieorkesten aantrekkelijk blijven en worden voor jong en oud talent!
Meer informatie: www.newwindorchestra.nl
Reserveren voor Try Out: www.reggehof.nl (gratis toegang)
Kaarten verkrijgbaar via websites  Zinin (www.zinin.com) en Atak (www.atak.nl): ? 7,50 excl. reserveringskosten

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer