Leestijd: 2 minuten
Dinsdagavond 12 juni was het zo ver. De start van de 67ste editie van de Avondvierdaagse Olst. Deze wordt georganiseerd door de Wandelvereniging Olst. Maar liefst 700 wandelaars hadden zich gemeld bij de start. Deze eerste avond was prima verlopen, zonder blaren en over prachtige routes.
Wandelvereniging Olst is officieel opgericht in 1988. Daarvoor werd de Avondvierdaagse georganiseerd door de gymnastiekvereniging Olst. Inmiddels organiseert de Wandelvereniging Olst jaarlijks meerdere wandelevenementen waaronder de landgoederentocht, dialectocht en deze week de Avondvierdaagse.
Vanavond start de avondvierdaagse op de Boskamp, donderdagavond bij de Lepelaar” Eikelhof en vrijdag in park ”Olsterhof”