Opnieuw is de Regenboogschildering op het ‘Diversiteits-pad’, tussen het stadionsgebied en de Keizerstraat in Deventer, beklad. De gemeente Deventer heeft inmiddels aangifte gedaan.
De vlag werd een kleine 2 weken geleden aangebracht en al na één weekend beklad. De gemeente heeft daarna de afbeelding gereinigd, maar afgelopen weekend is de schildering, met een flinke hoeveelheid verf, opnieuw besmeurd. Ook staan er diverse slipsporen van scooters en fietsen op het pad.
Het pad is voor trein- en busreizigers dé entree voor Deventer. Vooral op dagen waarop evenementen plaatsvinden, zoals bijvoorbeeld tijdens het Dickens Festijn, wordt het pad veel bewandeld. De gemeente Deventer heeft met de realisatie van het ‘Diversiteits-pad’ willen aangeven, dat Deventer open staat voor iedereen, ongeacht religie, overtuiging of seksuele geaardheid.


Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl