Deventer Ziekenhuis krijgt ad interim voorzitter Raad van Bestuur

Leestijd: < 1 minuut


Piet-Hein Buiting wordt per 1 september 2013 voorzitter Raad van Bestuur a.i. van het  Deventer Ziekenhuis.
Buiting volgt Tineke Hirschler op die na 6 jaar afscheid neemt van het Deventer Ziekenhuis. De Raad van Toezicht besloot, in afwachting van een nieuwe bestuursvoorzitter, te zoeken naar een voorzitter Raad van Bestuur ad interim. Dat is Buiting geworden.

Geen onbekende
Buiting is geen onbekende in ziekenhuisland. Na zijn studie geneeskunde, geschiedenis en bedrijfskunde werd hij staflid patiëntenzorg in het Academisch Ziekenhuis Utrecht en was hij o.a. medisch directeur van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem, lid Raad van Bestuur van het Amphia Ziekenhuis in Breda-Oosterhout en voorzitter Raad van Bestuur van het Canisius Wilhelmina Ziekenhuis in Nijmegen. Verder werkte Buiting ook buiten de zorg (o.m. als adviseur strategie ten behoeve van KPMG) en deed hij wetenschappelijk onderzoek naar de kwaliteit van de gezondheidszorg.

Buiting is benoemd voor maximaal 1 jaar. Jeroen Kleinjan blijft – naast Buiting – lid Raad van Bestuur van het Deventer Ziekenhuis.

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer