Op zondag 22 april is tussen 16:00 – 19:00 (in de herhaling van 21:00-24:00) de 71ste episode van Sunday4pm op Airplayradio te horen. In deze uitzending zal zoals elke week het laatste sportnieuws te horen zijn uit de gemeente Olst-Wijhe.
In het 1ste uur zal rond 16:15 Dirk Dijkslag in de studio komen praten over het bedrijvenvolleybaltoernooi dat op 11 mei wordt georganiseerd door Rood-Wit?75 in Wijhe. Zoals elke week zal ook deze week een nabeschouwing plaats vinden van de voetbal van SC Wesepe , SC Overwetering en Wijhe?92. De handbal competitie is voorbij maar in deze uitzending gaan we de 1ste ronde van de disstrictsbeker nabeschouwen die op zondag 22 april wordt gehouden.
In het 1ste uur gaan we over de districtsbeker nabeschouwen met Irene de Lange, keepster van de handbal dames van Sc Wesepe.
In het 2de uur gaan we rond 17:15 bellen met Cor Kiezenbrink over de voetbalwedstrijd Warnsveldse Boys – SC Overwetering en om 17:45 bellen we met Alex Booy over de voetbal Wijhe ’92 – Columbia en in het 3de en laatste uur zal om 18:15 nabeschouwd worden met Dave Kok over de voetbalwedstrijd Nieuw Heetten – SC Wesepe
Rond 18:30 gaan we met Ronny Wolfkamp trainer van de handbaldames van Keukenland/Wijhe?92 nabeschouwen over de districtsbeker en rond 18:45 ( onder voorbehoud) nabeschouwen over de districtsbeker met iemand van SC Overwetering
Heeft u zelf nog sportnieuws dat u onder de aandacht gebracht wil hebben? Dan kunt u dat mailen naar sport@salland1.nl of als u twitter heeft een berichtje sturen naar @sunday4pmsport of bellen tijdens de uitzending naar de studio via 0570-521054