Donderdagavond 21 november a.s. is het ZZP & MKB Café Olst-Wijhe weer open! Van 19.00 uur tot 22.00 uur zijn ZZP?ers en MKB?ers welkom bij Proef! Wijnimport, Industrieweg 18 te Wijhe. Het doel van de bijeenkomsten is en blijft op informele manier kennismaken met collega-ondernemers, ideeën op doen en wie weet vloeit er nog werk uit voort.
Voor deze bijeenkomst hebben we weer een, in onze ogen, mooi programma samengesteld. Zo verzorgt 2wice een muzikale omlijsting gedurende de hele avond. Uiteraard vertellen zij ook een en ander over zichzelf. En ja, het einde van het jaar nadert met rasse schreden en voor we het weten zitten we aan de kerstdis. En wat schenken we daarbij? Sijtse en Netty Krist van Proef! Wijnimport gaan ons inspireren met een presentatie over hun bedrijf, gevolgd door een proeverij!
De zeepkist is terug! Na de proeverij heb je de mogelijkheid om in maximaal twee minuten iets over jouw bedrijf of activiteit(en) te vertellen. Wil jij op de zeepkist? Geef het vooraf even aan; dan weet je zeker dat je aan de beurt komt! Bereid je goed voor want de terugtellende klok is genadeloos!
Aansluitend is er nog voldoende tijd om te netwerken en van de muziek van 2wice te genieten.
De toegang tot het ZZP & MKB Café is gratis. Wel vragen we je om je vooraf even aan te melden zodat we kunnen inschatten hoeveel personen er komen. Aanmelden kan op ZZP&MKB Café Olst-Wijhe
ZZP & MKB Café Olst-Wijhe wordt belangeloos georganiseerd door:
Angelieke Huisman ? Stichting Kulturhus
Marijke Scherpenzeel ? HRM-adviseur
Lisanne Spanbroek ? Castiel: HRM, Marketing en Communicatie
Simon Ouwerkerk ? Visueel Communicatiebureau Ouwerkerk
Maaike Wehrle ? Wehrle Tekst & Communicatie
Frans Ruiter ? Ruiter Belastingadvies