Voor Wijhe?92 was 2012 een bewogen jaar, voorzitter Martin Westerbeek onderschrijft dit. Eind 2012 begon dat al met de handbal en voetbalplaatjes actie was een groot succes.
Tevens heeft de accommodatie een facelift gehad. Het afgelopen jaar is Wijhe?92 hier druk mee bezig geweest wat resulteerde in een vernieuwde parkeerplaats en nieuwe kleedkamers wat een mooi visitekaartje voor de vereniging is. Wat betreft de accommodatie zal Wijhe?92 in 2013 ook niet stilzitten.
In de algemene ledenvergadering van 2011 werd besloten als de bouw van de kleedkamers financieel mee zal vallen er gekeken worden of er ook een tribune gebouwd kon worden.
Er is een financiële meevaller en de planning is dan ook dat er medio maart – april 2013 een tribune staat dat plaats bied aan 180 toeschouwers.
Foto: archief IJssellandtv- Voetbal-/handbalplaatjes actie Wijhe ’92 begin 2012
De tribune zal ten hoogte van de middenlijn van het hoofdveld gebouwd worden. Voor de voorzitter van Wijhe?92 zelf is dit niet het hoofddoel.
Zijn doel als bestuurder is de leden meer binden aan de verenging. Hiervoor is een projectgroep actief wat bezig gaat met het Project binden en boeien.
Zo dat iedereen met plezier binnen Wijhe?92 heeft met wat hij doet , niet alleen maar sporters maar ook de vrijwilligers binnen de vereniging met plezier hun activiteit doen binnen Wijhe?92.
Goede sportieve prestaties in 2013
Natuurlijk onderschrijft de voorzitter?? We hopen op goede sportieve prestaties in 2013.
Maar presteren valt en staat met plezier hebben. En hier wil de vereniging door middel van het project binden en boeien zich hard voor maken in 2013.