De straat Kannenburg in Deventer wordt dit jaar voor de vijfde keer omgetoverd in het teken van Halloween. Michel Groenink is alweer enkele weken bezig om de kinderen uit de buurt weer een griezelige avond te bezorgen.
Toen Halloween populairder werd in de omgeving kon Michel niet achterblijven. “Het is een keer bij het geinen met een borreltje op ontstaan.’’ zo gaf Michel vorig jaar aan bij een interview met Salland1. Inmiddels is Michel de gehele maand oktober bezig met de voorbereidingen. Zo worden er borden gemaakt en nieuwe spullen aangeschaft.
Zelf maakt hij versieringen voor de straat. Zijn inspiratiebron voor de versieringen komt van Amerikaanse YouTube kanalen: “Wie het gaat doen gaat erachter komen of het lukt, en er zijn al dingen gelukt.’’ de vijfde editie is staat gepland voor aanstaande vrijdag.

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl