Vaderdagconcert met Troubadour Casper en Big Band Allotria in Muziekkoepel Deventer

Leestijd: < 1 minuut

Muziekkoepel Nering Bögel in het Worpplantsoen in Deventer staat op zondag 21 juni in het teken van Vaderdag. Tijdens een gratis toegankelijk middagprogramma verzorgen Troubadour Casper en Big Band Allotria optredens voor het publiek.

Troubadour Casper opent het programma van 14.30 tot 15.30 uur. De singer-songwriter neemt bezoekers mee langs verschillende decennia popmuziek. Op het repertoire staan nummers van artiesten als The Rolling Stones, Louis Armstrong, Avicii en Adele. Ook Nederlandstalige muziek van De Dijk, Van Dik Hout en De Scene maakt deel uit van zijn optreden.

Met zang, gitaar, mondharmonica en kazoo brengt Casper een gevarieerd programma dat volgens de organisatie geschikt is voor een breed publiek.

Een van de oudste bigbands van Nederland
Aansluitend betreedt Big Band Allotria het podium. De Zwolse formatie speelt van 15.15 tot 16.30 uur een programma met swingende bigbandmuziek.

De band bestaat al sinds de jaren dertig van de vorige eeuw en geldt daarmee als een van de oudste bigbands van Nederland. Het orkest staat bekend om een combinatie van muzikaal vakmanschap en een ontspannen presentatie, waarbij speelplezier een belangrijke rol speelt.

Het Vaderdagconcert is gratis toegankelijk. Bezoekers kunnen gebruikmaken van zitplaatsen en drankjes die ter plaatse verkrijgbaar zijn.

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Ook Interessant:

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer