Voor het eerst in de geschiedenis komt TAPT Festival naar Deventer. Op vrijdag 14 en zaterdag 15 augustus verandert het Evenemententerrein aan de Roland Holstlaan in één groot borrelfestival. Met spellen, een gevarieerd muziekaanbod, een karaokebar en tientallen dranken belooft het een feestelijk weekend te worden. Zaterdag is inmiddels al volledig uitverkocht.
Wat ooit begon als een kleinschalig Facebook-evenement is gegroeid tot een landelijk borrelconcept met achttien edities verspreid over het hele land. Dit seizoen doet de organisatie vijf nieuwe steden aan, waaronder Deventer.
Van speciaalbier tot speciaal ingerichte wijnarea
TAPT draait al lang niet meer alleen om bier, al zijn er tientallen speciaalbiertaps aanwezig van onder meer Jopen, Texels en Oedipus. Bezoekers vinden op het terrein ook een aparte wijn- en cocktailbar met onder meer verschillende wijnen, Spritz-cocktails en 0,0%-alternatieven. Daarnaast zijn er diverse foodtrucks aanwezig met onder meer pizza’s, burgers, Mexicaanse gerechten en borrelplanken.
Naast eten en drinken richt het festival zich op vermaak. Op het terrein staat een hoofdpodium met disco, funk, house en classics, een Silent Disco met twee kanalen, een karaoketheater, speeddate-activiteiten en een spellenhoek met onder meer jeu de boules, sjoelen, tafeltennis en bordspellen van 999 Games.
Extra maatregelen vanwege zomerse hitte
Vanwege de verwachte hoge temperaturen dit weekend zet de organisatie extra in op het hitteplan. Bezoekers worden opgeroepen zich goed in te smeren, regelmatig de schaduw op te zoeken en voldoende water te drinken. Bij alle barren en via speciale waterpunten is gratis drinkwater verkrijgbaar; bezoekers mogen een leeg flesje meenemen om bij te vullen.
Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl