SWO Olst-Wijhe is WelZijn Olst-Wijhe geworden

Leestijd: < 1 minuut


Vanaf 1 maart 2013 heeft SWO Olst-Wijhe een nieuwe naam: WelZijn Olst Wijhe. De activiteiten van haar project ?makelen en schakelen? worden als reguliere werkzaamheden gecontinueerd. Dit houdt ook in dat de leeftijdsgrens (ook in de toekomst) wordt losgelaten.  De huidige naam is daarom niet meer passend.
WelZijn Olst Wijhe richt zich  op alle doelgroepen die een welzijnsgerichte ondersteuningsvraag hebben of aandacht behoeven. Het welzijnswerk kan nu in de gemeente Olst-Wijhe integraal vorm en inhoud worden gegeven. Dit is in de toekomst vooral nodig om beter te kunnen inspelen op de veranderingen die de transities van de AWBZ  en de bezuinigingen de komende tijd met zich meebrengen. 

Op 28 februari vond de presentatie van de nieuwe naam en huisstijl plaats, waarbij wethouder Ans Otterloo de nieuwe naam onthulde.  Inwoners van Olst-Wijhe is gevraagd ideeën aan te dragen voor een nieuwe naam. Twee personen kregen tijdens de bijeenkomst een leuke attentie aangeboden.

Marcel Middelveld
Een leuk nieuwtje? Grappig filmpje? Of een hele goede tip? Gooi het gerust bij ons over de heg! Volledig anoniem, maar plaats je contactgegevens er wel bij, zeker als je een vraag hebt waar we op moeten reageren. We publiceren nooit je naam zonder dat je dit wilt. Tenzij je dat juist wilt. Mail ons gerust op onlineredactie@salland1.nl!

Als je toch bezig bent!

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer