Son Mieux – Dark Before The Dawn

Leestijd: < 1 minuut

Son Mieux heeft deze week de nieuwe single Dark Before The Dawn uitgebracht. Het catchy nummer is een nieuwe release in aanloop naar het derde album ‘24 Hours’, dat op vrijdag 10 april verschijnt. Eerder bracht de band al ‘Morning‘ uit, dat inmiddels al vele weken vertoeft in de Sallandse 40. De nieuwe single, staat inmiddels ook in de Tipparade.

Over ‘24 Hours’ is bekend dat Son Mieux één dag gebruikt als metafoor: een etmaal waarin verbinding ontstaat, vervaagt en opnieuw kan worden gevonden. ‘Dark Before The Dawn‘ sluit daar in timing op aan: de titel verwijst naar de nacht, het moment vlak voor zonsopkomst. 

Ondertussen blijft Son Mieux de komende maanden veel in Nederland te zien. De clubtour in april, mei en juni is vrijwel volledig uitverkocht en daarnaast staat de band op grote podia en festivals, waaronder De Vrienden van Amstel Live, Paaspop, Dauwpop en Down The Rabbit Hole. (Bron: Hitzound).

Dark Before The Dawn is komende week de Sallandschijf op Salland1.


Meer Berichten voor programma: De Sallandse 40
Bert Liefers
Bert Liefers
Naast zijn beroep als financieel adviseur is Bert Liefers actief als presentator en programmaleider bij Salland1. Bert presenteert o.a. Salland Sport, het Salland1 Hitdossier en Rockballads.

Ook Interessant:

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer