In de herfstvakantie is het weer tijd voor hét evenement waar velen inmiddels naar uitkijken: Hallowieje! Bereid je voor op een bomvol programma vol griezels, gezelligheid en Halloweenplezier.
14 oktober – Heksenmarkt & lampionnentocht
We starten met de Heksenmarkt, met leuke én griezelige kraampjes en allerlei spellen voor kinderen. Na de Heksenmarkt is het tijd voor de lampionnentocht. Neem je zelfgemaakte lampion mee en wandel mee tijdens deze sfeervolle tocht door het centrum van Wijhe. We sluiten de tocht af met een Surprise Act gedaan door dansschool DIFF Dance Centre Wijhe.
15 oktober – Trick or Treat
Ook Trick or Treat mag natuurlijk niet ontbreken! Ga langs de prachtig versierde huizen, bewonder de griezelige aankleding en verzamel zoveel mogelijk lekkers. Wil jij jouw huis, straat of buurt aanmelden als Trick or Treat-locatie? Ga dan naar: www.hallowieje.com/aanmelden.
17 oktober – Spooktocht
Ben jij klaar om het donkere bos in te gaan? Dit jaar is er eerst een spooktocht voor kleine kinderen en daarna is de reguliere spooktocht.
Spooktocht kids: 16.00-17.00
Spooktocht echte freaks: 19.00-21.00
Tijdens de Spooktocht draait alles om beleving. Je weet niet wat er achter de volgende bocht op je wacht. Een geluid in de verte, plotselinge lichtflitsen, donkere schaduwen en geluiden die steeds dichterbij lijken te komen.
Dankzij de samenwerking met ‘JS Sound and Light’ wordt het bos dit jaar nóg indrukwekkender. Licht en geluid worden ingezet om je volledig mee te nemen in de wereld van de duistere figuren en gedaantes en de spanning steeds verder op te bouwen.
Voor de Spooktocht worden weer tickets verkocht. Tickets zijn verkrijgbaar via: www.hallowieje.com/Tickets
Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl