Rohda verliest weer, Heino laat punten liggen

Leestijd: 2 minuten

Rohda Raalte moet nog steeds wachten op de eerste overwinning in de tweede divisie. De uitwedstrijd tegen de Koninklijke HFC werd met 4-1 verloren. Ook Heino kende een teleurstellende middag, in Wezep werd een voorsprong van 0-1 weggegeven. Het team van trainer Jacob Grooten keerde terug met een 1-2 nederlaag. In de 3e klasse verloren zowel Schalkhaar als Rohda, terwijl Spc Deventer in de 4e klasse goede zaken deed.

Door: Bert Kroder

Net als bij eerdere competitieronden in de tweede divisie leek Rohda lange tijd mee te komen in de wedstrijd tegen HFC. Tegen de nummer 16 van de competitie kwam de ploeg van Jeroen Giesen zelfs nog op een voorsprong; in de 30e minuut was het Dylan Rickhoff die uit een vrije trap wist te scoren. Vlak voor de rust wist HFC de gelijkmaker te scoren nadat keeper Van Zaltbommel een kopbal niet goed kon wegwerken. De rebound werd in het doel gewerkt door Niels Donker.

Na rust was HFC de bovenliggende partij en het was al snel Niels Donker die de 2-1 aantekende. In het restant van de wedstrijd kwam Rohda er niet meer aan te pas en door doelpunten van Klaasen en Ladan liep de Koninklijke HFC uit naar 4-1. Door de nederlaag is Rohda nu vastgezet op de laatste plek in de tweede divisie met slechts 1 punt, en moet 6 punten overbruggen om Kloetinge te achterhalen.

WHC – Heino
Ook Heino keerde naar huis terug met een nederlaag, al werd de rust bereikt zonder doelpunten. WHC was sterker maar verzilverde de kansen niet. In de tweede helft was de wedstrijd meer gelijkwaardig en kwam Heino zelfs op een voorsprong. In minuut 70 weet WHC de bal niet goed weg te werken en is het Koenen die de 0-1 aan wist te tekenen. Via een hoekschop kwam WHC op gelijke hoogte, en vlak voor tijd ging het alsnog mis voor Heino: Invaller Slaghuis bepaalde de eindstand op 2-1. Door de nederlaag staat Heino nu op een 15e – voorlaatste – plaats in de 4e divisie.

Overige uitslagen
3B:
RDC – Juventa 12 1-3
De Zweef – Schalkhaar 1-0

4C:
Spc Deventer – EFC´58 1-0

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Ook Interessant:

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer