Poging tot brandstichting personenauto in Deventer

Leestijd: < 1 minuut

Aan de D.G. Van der Keesselstraat in Deventer is in de nacht van dinsdag op woensdag geprobeerd een auto in brand te steken. De brand werd rond 00.30 uur ontdekt.

Toen de brandweer ter plaatse kwam, bleek er brand te zijn ontstaan op de voorruit van de geparkeerde auto. Door het vuur was een gat in de voorruit ontstaan. Of vuurwerk een rol heeft gespeeld bij het incident, is nog niet duidelijk geworden.

De brandweer had het brandje snel onder controle en kon na ongeveer een half uur terugkeren naar de kazerne. De politie heeft de omgeving van de auto afgezet met linten en is een onderzoek gestart naar de toedracht van de brand.

Deventer kampt al langere tijd met brandstichtingen in met name auto’s. Maar ook containers en schuurtjes waren vaak het doelwit. Op dit moment is het vrijwel iedere week raak. Vooral de wijken Zandweerd en Keizerslanden worden getroffen. De politie vermoedt, dat er meerdere daders actief zijn. Vermoedelijk gaat het in een deel van de gevallen om willekeurige brandstichting, terwijl andere incidenten mogelijk verband houden met persoonlijke- of zakelijke conflicten.

Of de poging tot brandstichting aan de D.G. Van der Keesselstraat verband houdt met eerdere incidenten, maakt deel uit van het lopende onderzoek. De politie roept getuigen op zich te melden.

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Ook Interessant:

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer