Opgave Koningsloop Wijhe

Leestijd: < 1 minuut

De 4e editie van de Koningsloop wordt gehouden op donderdagavond 26 april, voorafgaand aan Koningsdag. De routes blijven vrijwel ongewijzigd, met de start en finish in het hart van de Langstraat. Jong of oud, snel of langzaam: iedereen kan meedoen! Er wordt gestart in de diverse categorieën: Naast de 5 en de 10 km zijn er voor de jongsten ook diverse afstanden.

 

Inschrijven

Inschrijven kan via www.mijninschrijving.nl. Voor de 5 en 10 km bedragen de inschrijfkosten 5 euro (na-inschrijving 7 euro). Deelname aan de jeugdlopen is gratis. Meer informatie is te vinden op de website van het Verenigd Comité Wijhe: www.verenigdcomitewijhe.nl.

 

Nieuw: bedrijvenloop

Dit jaar wordt de Koningsloop uitgebreid met een bedrijvenloop over 5 km. Bedrijven uit Wijhe en omgeving kunnen één of meer teams inschrijven voor een onderlinge competitie. De organisatie hoopt dat veel bedrijven dit voorbeeld volgen en zo werken aan hun teamspirit, hun conditie én aan de zichtbaarheid van hun bedrijf. Bedrijven die interesse hebben kunnen een mail sturen naar Dorus Schalkwijk via koningsloopwijhe@gmail.com. Zij ontvangen dan verdere informatie.

Ook Interessant:

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer