De vijfde editie van de Luttenbergse Top700 gaat op vrijdag 31 juli van start. Vijf dagen lang wordt vanuit Elckerlyc een live radioprogramma uitgezonden met de 700 favoriete nummers van de luisteraars.
Bezoekers zijn van 31 juli tot en met 4 augustus dagelijks welkom tussen 10.00 en 00.00 uur. De toegang is gratis. De uitzendingen zijn ook online te volgen via de website van de Luttenbergse Top700.
Ter gelegenheid van het eerste lustrum is er een nieuw decor en een fotogalerij met ingezonden concertfoto’s. Er is een terras met beeldschermen zodat bezoekers ook buiten alles kunnen volgen. Daarnaast keert de kunstgalerij terug met werk van kunstenaars uit de regio. Op zaterdagmiddag is er een speciale expositie met kunstwerken van jongeren tot en met 18 jaar.
Liveoptredens
Tijdens het evenement zijn er iedere avond rond 20.30 uur liveoptredens. Op zondagmiddag staat om 16.00 uur eveneens een liveconcert op het programma. Verder zijn er quizzen, een speciaal jubileumshirt en wordt de nieuwe nummer 1 van de Luttenbergse Top700 bekendgemaakt