Livemuziek in Deventerse Muziek koepel met akoestische pop en covers

Leestijd: < 1 minuut

In het Worpplantsoen in Deventer is zondagmiddag 17 mei livemuziek te horen tijdens een optreden in de Muziekkoepel Nering Bögel. Op het programma staan optredens van Band Vera en coverband The Sissies.

Akoestische nummers met eigen stijl
De middag begint met een optreden van Band Vera. De groep bestaat uit Erik, Martijn en Vera en speelt akoestische versies van bekende pop- en rocknummers.

Volgens de organisatie geeft de band de nummers een eigen interpretatie, met een rustige en toegankelijke stijl.

Covers met “een frisse draai”
Daarna betreedt The Sissies het podium. De coverband speelt bekende nummers in een nieuwe uitvoering, variërend van rustige liedjes tot stevigere rockmuziek.

De band bestaat uit gitarist Gigi, bassist Rick, zangeres Britt en drummer Ron. De organisatie verwacht een optreden met veel energie en herkenbare muziek.

Gratis toegankelijk
Het evenement vindt plaats bij de Muziekkoepel in het Worpplantsoen en duurt van 14.30 tot 16.30 uur. De toegang is gratis. Bezoekers kunnen gebruikmaken van aanwezige stoelen of zelf een kleed meenemen. Tijdens de middag zijn ook drankjes verkrijgbaar.

Tip Salland1:
Stuur een e-mail naar redactie@salland1.nl

Ook Interessant:

Volg jij Salland1 al?

2,014FansLike
2,285VolgersVolg
2,074VolgersVolg
4,008AbonneesAbonneer